2DERM REHA special barierový krém 20ml

2DERM REHA special barierový krém 20ml

Kosmetika
215 Kč 265 Kč Dostupnost:
Skladem u dodavatele

Bariérový krém je indiferentní krém s neomezenou dobou používání. Primárně je určen pro podporu regenerace při aktuních a subaktuních stavech kožních onemocnění s poruchou bariérové funkce a u kožních traumat.

Podrobné informace o produktu

2DERM Reha special barierový krém 20ml
2DERM REHA special bariérový krém je indiferentní krém s neomezenou dobou používání. Primárně je určen pro podporu regenerace při aktuních a subaktuních stavech kožních onemocnění s poruchou bariérové funkce a u kožních traumat. Indikační skupina:  pro dospělé a děti - bez věkového omezení.
 
Užití 
Prostředek pro podporu regenerace při aktuních a subaktuních stavech kožních onemocnění s poruchou bariérové funkce a u kožních traumat. (např. atopická dermatitida, lupenka, lichen ruber, xerodermie, vrozená tvorba puchýřů - epidermolysis bullosa, popáleniny, poleptání, povrchová traumata, stárnutí kůže). Dávkování a způsob použití : doporučeno nanášet v tenké vrstvě a vetřít do postižených míst 1-2x denně. 2DERM REHA special je vhodný k použití pro dospělé a děti bez věkového omezení. 2DERM REHA special je možno kombinovat s jinými dermatologickými externy - např. kortikosteroidy (přechodně i trvaleji).
 
Dávkování 
1x-2x denně nebo dle potřeby

Balení:
20 ml

Parametry produktu

  • Značka
  • 2derm
  • Forma
  • Krém
  • EAN
  • 8595168600152
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků