A-Derma Dermalibour+ BARRIER Ochranný krém + Reparační CICA-Krém 50 ml + 50 ml

Kosmetika

Značka: A-DERMA
Výhodné balení dvou produktů A-Derma pro podrážděnou pokožku představuje ideální péči o citlivou pokožku, kterou intenzivně chrání, obnovuje, zklidňuje a pěstí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50131228

Výhodné balení dvou produktů A-Derma pro podrážděnou pokožku představuje ideální péči o citlivou pokožku, kterou intenzivně chrání, obnovuje, zklidňuje a pěstí. Konkrétně toto balení obsahuje A-Derma Dermalibour+ Barrier ochranný krém 50 ml a A-Derma Dermalibour+ reparační CICA-Krém 50 ml.

Péče o podrážděnou pokožku

  • Ochranný krém posiluje přirozenou kožní bariéru, navrací pokožce pocit komfortu a pomáhá chránit podrážděnou pokožku vystavovanou nejrůznějším vlivům: podnebí (vítr a chlad), voda (slaná a chlorovaná), mechanické poškozování (odírání, tření), dráždivé kovy a chemické vlivy (čisticí prostředky, úklidové prostředky v domácnosti).
  • Reparační krém obnovuje, zklidňuje a čistí podrážděnou pokožku, kterou zanechá nádherně hydratovanou a vyživenou. Použít ho můžete především na suchá a podrážděná místa na pokožce, jako například na popraskané ruce nebo koutky úst, na oční víčka, na plenkovou dermatitidu nebo na podráždění spojené s kojením.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.