A-Derma Exomega Control zvláčňující sprchový olej pro suchou kůži se sklonem k atopii 200 ml

Kosmetika

Značka: A-DERMA
Zvláčňující sprchový olej je vhodný k použití u dětí i dospělých. Hodí se do sprchy či do koupele a slouží ke zklidnění suché pokožky se sklony k atopii.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma Exomega v minimální hodnotě 299 Kč. *Při nákupu označených produktů značky A-derma Exomega v minimální hodnotě 299 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
305

O produktu

50106397

A-Derma Exomega Control zvláčňující sprchový olej je vhodný ke každodennímu použití ve sprše či během koupele. Jeho složení je vhodné i pro citlivou dětskou a kojeneckou pokožku nebo suchou pokožku se sklonem k atopii. Olej čistí, vyživuje a zklidňuje pokožku. Působí proti svědění a škrábání pokožky. Neobsahuje mýdlo a neštípe v očích.

Výsledek:

  • zvláčňuje a vyživuje pokožku
  • zklidňuje pokožku
  • snižuje suchost a svědění pokožky

Složení

Sprchový olej je obohacen o extrakt z výhonků (mladých rostlinek) ovsa Rhealba® (získaných z organického zemědělství), který posiluje a chrání kožní bariéru. Dále ve složení oleje najdete látku Filaxerine® (10 HDA, pupalkový olej), která obnovuje kožní bariéru.

Použití

Naneste sprchový olej v dostatečném množství na pokožku celého těla. Jemnými krouživými pohyby jej vmasírujte do pokožky a vytvoře pěnu. Poté důkladně opláchněte čistou vodou. Olej je vhodný k použití do koupele i ve sprše.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.