A-Derma Exomega Control zvláčňující sprchový olej pro suchou kůži se sklonem k atopii 2x500 ml

Kosmetika

Značka: A-DERMA
Vhodný pro suchou pokožku se sklonem k atopii i pro citlivou pokožku kojenců. Čistí, vyživuje a uklidňuje pokožku, předchází svědění a škrábání.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115594

Mycí olej se zklidňujícími výtažky z ovsa Rhealba a pupalkovým olejem. A-derma Exomega Control zvláčňující sprchový olej je vhodný ke každodennímu použití ve sprše i během koupele. Jeho složení je vhodné pro suchou pokožku se sklonem k atopii i pro citlivou pokožku dětí a kojenců. Obsahuje extrakt z výhonků ovsa Rhealba, který posiluje a chrání kožní bariéru. Sprchový olej čistí, vyživuje a uklidňuje pokožku, předchází svědění a škrábání. Neobsahuje mýdlo a neštípe v očích.

Výsledek:

  • zvláčňuje a vyživuje pokožku
  • omezuje škrábání pokožky
  • vhodný pro kojence, děti i dospělé

Složení

Extrakt z výhonků ovsa Rhealba, získaných z organického zemědělství, posiluje a chrání kožní bariéru; Filaxerine (10 HDA, pupalkový olej) obnovuje kožní bariéru; Glycerin plus Sorbitol plus Glyceryl Oleate mají relipidační účinek; jemný systém povrchově aktivních látek (surfaktanty) neutralizuje tvrdou vodu a má změkčující účinek. Šetrné bioodbouratlené složení.

Použití

Naneste sprchový olej v dostatečném množství na pokožku celého těla. Jemnými krouživými pohyby jej vmasírujte do kůže a vytvořte jemnou pěnu. Poté důkladně opláchněte čistou vodou. Olej je vhodný k použití do koupele i ve sprše.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.