A-SUN mýdlo 7% 100g

A-SUN mýdlo 7% 100g

50025293
Kosmetika
65 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem na e-shopu
A-SUN® přírodní mýdlo s obsahem 7% Ichtamolu – krémové.

Podrobné informace o produktu

Mýdlo A-Sun® 7% zajišťuje vysoký hygienický standard a napomáhá zlepšení stavu pokožky při kožních onemočněních jako jsou plísně, ekzémy, lupénka či akné. Obsah přírodní látky Ichtamolu a nepřítomnost dráždivých substancí poskytuje přirozenou antibakteriální a antiseptickou ochranu pokožky, tlumí svědění a zklidňuje podráždění. Je vhodné ke každodennímu preventivnímu použití.

Návod na použití:
Mýdlo navlhčíme a vytvoříme hustou pěnu. Tu necháme působit na určených partiích pokožky asi 1-2 minuty a potom opláchneme. Používáme denně i vícekrát. Účinky závisí od použité koncentrace a času.

Poznámka
ICHTAMOL
Ichtamol se používá k pozitivnímu ovlivnění a prevenci některých kožních onemocnění (např. akné, mazotoku-soberhoea, psoriázy, rosacey, některých povrchových plísňových onemocnění).
Ichtamol tlumí zánět, svědění, změkčuje zrohovatělou pokožku, má antiseptické, antibakteriální a protiplísňové účinky a působí proti tvorbě lupin.
Ichtamol je nedráždivý, po jeho použití není kůže citlivá na světlo a je možné ho použít pro všechny věkové kategorie. V krémových přírodních mýdlech je obsažen v koncentraci 7%.
Mýdla byla s úspěchem testována na dermatologických pracovištích České a Slovenské republiky.
Použití přírodní látky Ichtamolu a nepřítomnost dráždivých substancí zaručuje vynikající účinnost, vysoký hygienický standart a skvělou regeneraci pokožky.

Balení:
100 g

Zdroj: www.valosun.cz

Parametry produktu

Značka A-sun Forma Mýdlo
Specifické zaměření Ekzém Použiji na Tělo
EAN 8594024760467

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.