Abri San Air Plus č. 7 inkontinenční pleny 30 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: ABRI
Abri San Air Plus inkontinenční pleny s prodyšným povrchem Air Plus pro střední až těžké stupně inkontinence. Vhodné především u mobilních pacientů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
289

O produktu

50028204

Vložné inkontinenční pleny Abri San Air plus jsou určeny pro střední až těžké stupně inkontinence, především u mobilních pacientů. Použití vložných plen závisí podle stupně postižení, bez ohledu na rozměry pacienta. Všechny výrobky obsahuji vrstvu TOP DRY ® - dvojitou rozvodovou vrstvu s extra jádrem, Odour Systém k pohlcování pachů, opakovanou absorpční schopnost a indikátor vlhkosti. Po celé délce pleny jsou zapracovány vnitřní elastické bariéry s lycrovými vlákny, které zabraňují zavodnění. Tyto inkontinenční pleny také obsahují měkké elastické okraje s lycrou, které zajišťují dokonalé přilnutí plenek k tělu a mají prodyšnou spodní fólii Air Plus, která snižuje možnost podráždění pokožky. Prodyšná fólie je absolutně nešustivá a maximálně diskrétní. Na dotek působí jako tkanina.

Používájí se pro ženy i muže, nutná speciální fixace, např. ABRI-FIX NET, ABRI-FIX PANTS, ABRI-FIX LEAF nebo ABRI-FIX SOFT COTTON, ABRI-FIX PANTS SUPER.

Hlavní vlastnosti

  • pro střední až těžké stupně inkontinence
  • pohlcují pachy a mají opakobanou absorpční vlastnost
  • rozměr v cm: 36 x 63
  • sací schopnost v ml: 1 900
  • počet kusů v balení: 30

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.