516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Inkontinenční plena Abri-san Air Plus č.9, 25ks

Inkontinenční plena Abri-san Air Plus č.9, 25ks

Inkontinenční plena Abri-san Air Plus č.9, 25ks

50028201
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
294 Kč
Skladem na e-shopu

Anatomicky tvarované pleny s prodyšným povrchem Air Plus pro střední až těžké stupně inkontinence. Vhodné především u mobilních pacientů. 

Podrobné informace o produktu

Vložné pleny Abri San Air plus jsou vhodné pro střední až těžké stupně inkontinence, především u mobilních pacientů. Použití vložných plen je výhradně podle stupně postižení, bez ohledu na rozměry pacienta. Všechny výrobky obsahuji vrstvu TOP DRY ®, dvojitou rozvodovou vrstvu s extra jádrem, Odour Systém k pohlcování pachů, opakovanou absorpční schopnost a indikátor vlhkosti. Po celé délce pleny jsou zapracovány vnitřní elastické bariéry s lycrovými vlákny, které zabraňují závodění. Dále tato vložná plena obsahuje měkké elastické okraje s lycrou, které zajišťují dokonalé přilnutí plenek k tělu. Abri San Air Plus má prodyšnou spodní fólii Air Plus, která snižuje riziko podráždění pokožky. Prodyšná fólie, která je absolutně nešustivá a maximálně diskrétní, na dotek působí jako látka.

Používájí se pro ženy i muže, nutná speciální fixace, např. ABRI-FIX NET, ABRI-FIX PANTS, ABRI-FIX LEAF nebo ABRI-FIX SOFT COTTON, ABRI-FIX PANTS SUPER.

  • Rozměr v cm: 36 x 70
  • Sací schopnost v ml: 2 400
  • Počet kusů v balení: 25

Kategorie produktu

Parametry

Značka Abri
EAN 5703538335372
SUKL kód 88009

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.