516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Abri San Air Plus č. 7 inkontinenční pleny 30 ks

Abri San Air Plus č. 7 inkontinenční pleny 30 ks

Abri San Air Plus č. 7 inkontinenční pleny 30 ks

50028204
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
294 Kč
Skladem u dodavatele

Anatomicky tvarované pleny s prodyšným povrchem Air Plus pro střední až těžké stupně inkontinence. Vhodné především u mobilních pacientů. 

Podrobné informace o produktu

Vložné pleny Abri San Air plus jsou vhodné pro střední až těžké stupně inkontinence, především u mobilních pacientů. Použití vložných plen je výhradně podle stupně postižení, bez ohledu na rozměry pacienta. Všechny výrobky obsahuji vrstvu TOP DRY ®, dvojitou rozvodovou vrstvu s extra jádrem, Odour Systém k pohlcování pachů, opakovanou absorpční schopnost a indikátor vlhkosti. Po celé délce pleny jsou zapracovány vnitřní elastické bariéry s lycrovými vlákny, které zabraňují závodění. Dále tato vložná plena obsahuje měkké elastické okraje s lycrou, které zajišťují dokonalé přilnutí plenek k tělu. Abri San Air Plus má prodyšnou spodní fólii Air Plus, která snižuje riziko podráždění pokožky. Prodyšná fólie, která je absolutně nešustivá a maximálně diskrétní, na dotek působí jako látka.

Používájí se pro ženy i muže, nutná speciální fixace, např. ABRI-FIX NET, ABRI-FIX PANTS, ABRI-FIX LEAF nebo ABRI-FIX SOFT COTTON, ABRI-FIX PANTS SUPER.

  • Rozměr v cm: 36 x 63
  • Sací schopnost v ml: 1 900
  • Počet kusů v balení: 30

Kategorie produktu

Parametry

Značka Abri
Stupeň inkontinence Střední
Absorpce 1000 - 2000 ml
EAN 908573
SUKL kód 88008

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.