516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

ActiLac Mimi sáčky 10+2 ZDARMA

Vyprodáno

ActiLac Mimi sáčky 10+2 ZDARMA

Doplněk stravy: Více o legislativě
149 Kč
Pro zdravé zažívání Vašich dětí

Podrobné informace o produktu

ActiLac® mimi obsahuje vyváženou kombinaci probiotických kultur, které pomáhají při zažívacích potížích a k podpoře imunity. Druhy kmenů byly vybrány tak, aby co nejvíce odpovídaly přirozené střevní mikroflóře novorozenců a dětí do 1 roku. Jedná se o čtyři kmeny bifidobakterií, jež přispívají k navození přirozené rovnováhy střevní mikroflóry. Ta může být po narození narušena při postupné kolonizaci střeva bakteriální flórou a její složení ovlivňuje činnost trávicího ústrojí a imunity.

Přípravek je vhodný zejména k užití při zažívacích obtížích (např. průjem, zácpa, bolest bříška, nepravidelná stolice, nadýmání) spojených s ukončením kojení, krmením náhradní mléčnou výživou, přechodem na pevnou stravu.

Prášková forma přípravku v sáčcích umožňuje rychlé, přesné a bezproblémové užívání u nejmenších dětí. Přípravek není nutno uchovávat v lednici

Probiotika mohou Vašemu miminku usnadnit proces osídlování střeva zdraví prospěšnými bakteriemi a nastolit rovnováhu v trávicím traktu. To má příznivý vliv na zdravé zažívání a podporu imunity.

Dávkování:
1 sáček 1-2x denně rozmíchejte ve vlažné vodě, mléce nebo čaji (ne horkém) před krmením.

Složení:
Aktivní složky v 1 sáčku: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum.
Celkem: ≥ 2,5 x 108 CFU/0,5 g granulátu (obsah sáčku)

Balení:
12 sáčků

Zdroj: www.farmax.z

Kategorie produktu

Parametry

EAN 8595103950670

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.