Acylpyrin

Řadit
Filtry výpisu
Acylpyrin + C 12 šumivých tablet

12 šumivých tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Acylpyrin + C se užívá ke snížení horečky a bolesti při chřipce a nachlazení. Dále se užívá k potlačení  bolesti hlavy, zubů, bolesti v zádech a bolesti při menstruaci.

 

95 Kč
Acylpyrin 10 tablet

10 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Acylpyrin je přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové. Účinně tlumí bolesti a efektivně snižuje teplotu.

29 Kč
Acylpyrin 500 mg 15 šumivých tablet

15 šumivých tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Acylpyrin šumivé tablety s citronovou příchutí se užívají k tlumení bolesti a snížení horečky u dospělých a dospívajících od 16 let.

85 Kč

ACYLPYRIN je tradiční český lék s obsahem kyseliny acetylsalicylové.

Historie používání této látky sahá až do starověku, kdy se k tišení bolestí a při horečce užíval odvar z kůry vrby bílé (Salix alba). Vědci dlouho usilovali o izolaci čisté léčivé látky z vrbové kůry a na konci 19. století byla konečným výsledkem jejich snažení syntetická kyselina acetylsalicylová. Tato látka je od té doby standardem v kategorii léků užívaných proti horečce, bolesti a zánětu.

Kyselina acetylsalicylová obsažená v ACYLPYRINU blokuje tvorbu látek (prostaglandinů) klíčových při průběhu zánětu a při vnímání bolesti. ACYLPYRIN se užívá ke snížení horečky a k úlevě od bolesti při chřipce a nachlazení, k potlačení mírné až střední bolesti (např. hlavy, zubů, bolesti v zádech a bolesti při menstruaci). Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 16 let.

ACYLPYRIN nabízíme ve formě 500mg tablet. Šumivé tablety ACYLPYRIN Plus jsou obohaceny o vitamín C.

 

Acylpyrin je lék a obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Před použitím si přečtěte příbalový leták!