Adiel SeeNow ovulační testy LH 5 ks

50110103

Zdravotnický prostředek

Skladem na e-shopu

75

O produktu

Ovulační test SeeNow zjišťuje přítomnost luteinizačního hormonu v moči ženy v době ovulace. Luteinizační hormon způsobuje, že se vajíčko uvolňuje do vejcovodu, a právě v tomto okamžiku začíná doba, která je pro početí nejvhodnější. Jednoduchým a rychlým testem tak zjistíte, kdy nastaly vaše plodné dny. Ovulační test je určen k jednorázovému zjištění ovulace z moči s přesností 99 %.

Ovulace je doba, kdy se zralé vajíčko uvolní do vejcovodu. To obvykle nastává asi 14 dní po prvním dni poslední menstruace. V této době je žena plodná, nastává ovulace. Ženy, které chtějí otěhotnět, by měly mít pohlavní styk 1-2 dny před ovulací nebo v den ovulace.

Použití:

Provádějte test každý den ve stejnou dobu. K testování použijte ideálně střední proud ranní moči. Vyjměte testovací proužek z ochranné fólie. Do vzorku moči namočte testovací proužek po vyznačenou rysku na 15 vteřin. Položte na nesavý povrch a počkejte 5 minut na výsledek. Nečtěte výsledky po více než 10 minutách.

  • pozitivní výsledek – vaše ovulace buď probíhá nebo nastane v příštích 24-48 hodinách, testovací čárka (T) je stejné nebo tmavší barvy než kontrolní čárka (C)
  • negativní výsledek – ovulace zatím neprobíhá, testovací čárka (T) je světlejší než kontrolní čárka (C), nebo se neobjeví vůbec
  • neplatný výsledek – neobjeví se žádná čárka

Upozornění:

Před použitím si pečlivě pročtěte návod k použití.

Parametry
Značka Adiel
EAN 8594189995025
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější