Aflovag intimní výplach 3x100 ml

Zdravotnické prostředky

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

209

O produktu

AFLOVAG®  poševní výplach je postaven na bázi čisticích a přírodních výtažků, které respektují jemnou fyziologii sliznice.
 

AFLOVAG ® poševní výplach je především určen pro běžnou poševní hygienu (2krát týdně), pro intimní hygienu na konci menstruace, po použití lokální antikoncepce, po i před pohlavním stykem nebo kdykoliv pro hloubkovou hygienu, k výplachu a odstranění zbytků poševně podávaných léků a v období šestinedělí k zevnímu oplachu hráze.


AFLOVAG ® je navíc možné používat i při chorobných stavech (specifických a nespecifických zánětech vulvy a pochvy), případně ve spojení se specifickými léčbami, a tak pomáhá zmírňovat komplex příznaků nemoci: svědění, pálení, bolest a podráždění.


Složení:
 voda, destilovaná růžová voda, destilovaná heřmánková voda, destilovaná vilínová voda (hamamelis), levandulová esence, kyselina mléčná


Použití:

  • Pro běžnou hygienu: 1–2 výplachy týdně (2 lahvičky).
  • Pro intimní hygienu na konci menstruace.
  • Po použití lokální antikoncepce (nejdříve si přečtěte pokyny na jejich obalu).
  • V případě nadměrné sekrece nebo kdykoliv pro hloubkovou hygienu.
  • K výplachu a odstranění zbytků poševně podávaných léků.
  • V období šestinedělí (zevní oplach hráze 1 – 2krát denně).

Doprovodné použití při chorobných stavech (záněty pochvy a zevního genitálu, mykózy, nadměrný výtok apod.): Pokud používáte lék (poševní čípek, poševní globule či krém) proti zánětu pochvy večer, tak AFLOVAG ® použijte následující ráno. AFLOVAG ® byste měla používat do doby, kdy příznaky zánětu (např. výtok, pálení, svědění, řezání či bolesti) vymizí.


Pokyny pro použití: 
Před použitím prostředku si pečlivě umyjte ruce. Každá lahvička obsahuje dávku již připravenou pro jeden výplach. Otáčejte horní částí uzávěru motýlovitého tvaru dokud se neodlomí, a na vrchní část lahvičky tlakem nasaďte kanylu. Následně kanylu zaveďte do pochvy a stiskněte lahvičku, která by měla být nejlépe dnem vzhůru. Postupně vytlačte veškerý roztok do pochvy. Po skončení výplachu jemně osušte zevní partie, a to bez oplachování. Poševní výplach lze provádět v různých pozicích: při sedu na bidetu nebo na WC, vestoje ve vaně nebo ve sprše, s jednou nohou opřenou o okraj. Lahvičku a kanylu po použití znovu nepoužívejte a zlikvidujte je. Kanyla je tenká a ohebná a je jí proto možné použít i u mladých dívek.


Varování: 
Přípravek nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Přípravek nepoužívejte, pokud je porušen uzávěr lahvičky. Nepolykejte. Vyhněte se kontaktu s očima. Vzhledem k obsahu přírodních výtažků může přípravek na dně obsahovat usazeniny, které po protřepání zmizí. Bez předchozí porady s lékařem nepoužívejte současně s jinými zdravotnickými prostředky. Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí. Používání všech přípravků pro místní použití, obzvláště je-li dlouhodobé, může způsobit přecitlivělost; pokud k ní dojde, přerušte léčbu a poraďte se s lékařem.


Balení: 
3 lahvičky o objemu 100 ml ℮ na jedno použití s 3 kanylami na jedno použití.


Zdravotnický prostředek. CE

Zdroj: axonia.cz, aflovag.cz