AGU Baby BSS1 chytrá dětská váha se stadiometrem

Zdravotnické prostředky

Značka: AGU BABY
Chytrá dětská váha AGU Baby BSS1 ovládaná přes mobilní aplikaci přesně a rychle měří hmotnost i délku dítěte. Má ergonomický design a nabíjí se čtyřmi AAA bateriemi.
Skladem na e-shopu
2 950

O produktu

50108019

Mnoho rodičů může potvrdit, že miminka rostou jako z vody. Monitorování hmotnosti a růstu dítěte je jedním z nejdůležitějších úkolů rodičů během prvních měsíců jeho vývoje, který ukazuje, zda je strava miminka dostatečná pro jeho správný růst a vývoj. Za pomoci chytré dětské váhy se stadiometrem AGU Baby BSS1 zjistíte během chvilky nejen aktuální hmotnost dítěte, ale i jeho délku. Váha vyniká svým ergonomickým designem, miminku se na ní velmi dobře leží a není při měření neklidné. Přístroj funguje jako čistá váha, tzn. nedisponuje funkcí tarování.

Přehledné ovládání v aplikaci

Ovládání je velmi jednoduché a pohodlné: váha se ovládá ručně nebo pomocí uživatelsky přívětivé mobilní aplikace AGU. Stačí, když váhu připojíte ke svému chytrému zařízení a stáhnete si aplikaci AGU. Přímo v ní poté můžete přehledně sledovat vývoj hmotnosti a výšky, a mít přehled o tom, jak rychle vaše dítě roste a vyvíjí se. Váha umožňuje uložit parametry až 8 různých uživatelů. K napájení jsou zapotřebí čtyři baterie typu AAA.

Hlavní vlastnosti

  • přesně a rychle změří váhu a výšku (délku) dítěte
  • ovládá se ručně nebo přes mobilní aplikaci AGU
  • možnost sledování vývoje hodnot v čase
  • ergonomický design
  • napájení: 4× AAA baterie

 


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.