Alavis Maxima Whey Protein Concentrate 80% 2200 g

Doplněk stravy

Značka: ALAVIS
Syrovátkový proteinový koncentrát 80%. Vysoký obsah bílkovin a zdroj vápníku. Bílkoviny přispívají k růstu a rozvoji svalové hmoty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50113008

Syrovátkový protein Alavis™ Maxima Whey Protein vyniká vysokým obsahem proteinu (bílkovin) a je zdrojem minerálů, zejména vápníku. Je ideální pro všechny druhy sportu a při redukci váhy. Bílkoviny jsou důležité pro růst a udržení svalové hmoty a přispívají k udržení normálního stavu kostí. Pro udržení normálního stavu kostí je potřebný vápník. Vápník také přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a podílí se na procesu dělení a specializace buněk, přispívá k normální činnosti svalů. Alavis™ Maxima Whey Protein nezpůsobuje trávicí potíže, ba právě naopak je lehce stravitelný, chutná výborně, neutrálně, voní po kvalitním mléce z farmy.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoký obsah bílkovin
  • zdroj vápníku
  • lehce stravitelný

 


Dávkování

Doporučené denní dávkování je 0,6 g bílkovin na 1 kg tělesné hmotnosti. Maximální denní dávka jsou 2 porce = 69 g = 6 odměrek (tělesná hmotnost 90 kg).

Složení

Syrovátkový proteinový koncentrát 80% (z mléka - obsahuje mléčné bílkoviny a laktosu, 78,7 % bílkovin v produktu, 80 % bílkovin v sušině, obsah vápníku 228 mg – 28 % RHP), stabilizátor (mono a diglyceridy mastných kyselin).

Minerály na 2 porce: Fosfor 200 mg (29 % RHP), Vápník 228 mg (28 % RHP), Draslík 255 mg (13 % RHP), Hořčík 28 mg (7 % RHP). RHP - referenční hodnota příjmu minerálů. Produkt je přírodního původu, tudíž odchylky od průměrných hodnot jsou možné.

Použití

Pro přípravu 1 porce nápoje vsypte 3 odměrky prášku do sklenice, přilijte 300 ml studené vody a rozmíchejte lžičkou. Užívejte nejlépe 30-60 min po cvičení nebo tréninku nebo v průběhu dne pro doplnění bílkovin.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do věku 3 let. Obsahuje laktosu a mléčnou bílkovinu. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktosy a s alergií na bílkovinu kravského mléka. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neobsahuje lepek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.