Alete BIO Příkrm lasagne se zeleninou 12m+ 6x250 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Bio Alete lasagne se zeleninou je hotový masozeleninový příkrm určený pro děti od ukončeného 1. roku. Neobsahuje konzervanty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126295

Hledáte chutný, zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový zeleninový příkrm s těstovinami Bio Alete lasagne se zeleninou chutná jak malým, tak větším dětem. Neobsahuje barviva, konzervační látky, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry). Obsahuje malé kousky pro podporu kousání a je určen pro děti od ukončeného 1. roku. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. 

Hlavní vlastnosti:

  • hotový zeleninový příkrm pro děti od 12. měsíce
  • bez obsahu barviv, aromat a konzervantů
  • s malými kousky
  • praktická sklenička na doma i na cesty
  • 6 ks v balení

Složení

Zelenina* 46 % (rajčatový protlak* 68,5 %, mrkev* 21,7 %, cuketa* 9,8 %), odstředěné mléko*, vařené těstoviny (lasagne)* 18 % (krupice z tvrdé pšenice*, voda), cibule*, rýžová krupice*, řepkový olej*, tvrdý sýr* 1 %, škrob*, slunečnicový olej*, sušené odstředěné mléko*, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný).
*z ekologického zemědělství

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Používejte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.