Alete BIO Příkrm mrkev na smetaně s rýží a krůtím masem 10m+ 6x220 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Bio Alete mrkev na smetaně s rýží a krůtím masem je hotový masozeleninový příkrm určený pro děti od ukončeného 10. měsíce. Neobsahuje konzervanty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126291

Hledáte chutný, zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm Bio Alete mrkev na smetaně s rýží a krůtím masem chutná jak malým, tak větším dětem. Neobsahuje barviva, konzervační látky, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry). Obsahuje malé kousky pro podporu kousání a je určen pro děti od ukončeného 10. měsíce. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. 

Hlavní vlastnosti:

  • hotový masozeleninový příkrm pro děti od 10. měsíce
  • bez obsahu barviv, aromat a konzervantů
  • s malými kousky
  • praktická sklenička na doma i na cesty
  • 6 ks v balení

Složení

Mrkev* 40%, voda, vařená rýže* 13,2% (voda, rýže*), krůtí maso* 8,4%, smetana* 2,8%, rýžová krupice*, cibule*, škrob*, řepkový olej*, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), slunečnicový olej*, petržel*.
*z ekologického zemědělství

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Používejte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Upozornění

Neotevřené balení skladujte do max. 25 °C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7 °C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.