Alete BIO Příkrm zelenina s hráškem a vepřovým masem 12m+ 6x250 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Bio Alete zelenina s hráškem a vepřovým masem je hotový masozeleninový příkrm určený pro děti od ukončeného 1. roku. Neobsahuje konzervanty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126303

Hledáte chutný, zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm Bio Alete zelenina s hráškem a vepřovým masem chutná jak malým, tak větším dětem. Neobsahuje barviva, konzervační látky, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry). Obsahuje malé kousky pro podporu kousání a je určen pro děti od ukončeného 1. roku. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. 

Hlavní vlastnosti:

  • hotový masozeleninový příkrm pro děti od 12. měsíce
  • bez obsahu barviv, aromat a konzervantů
  • s malými kousky
  • praktická sklenička na doma i na cesty
  • 6 ks v balení

Složení

Zelenina* 54% (mrkev 46%, brambory 32%, hrách 22%), voda, vepřové maso* 3,5%, cibule*, rýžová krupice*, škrob*, řepkový olej*, slunečnicový olej*, jedlá sůl s jodem (jedlá sůl, jodičnan draselný),  petržel*.
*z ekologického zemědělství

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Používejte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.