Alete BIO Příkrm zelenina s krůtím masem 12m+ 6x250 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Masozeleninový příkrm Alete zelenina s krůtím masem je určen jako oběd či večeře pro děti od ukončeného 12. měsíce. Neobsahuje konzervanty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50127153

Hledáte chutný, zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm BiIO Alete s obsahem zeleniny a krůtího masa zajímavě zpestří každý dětský jídelníček. Neobsahuje žádná barviva, konzervační látky, zahušťovadla, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry). Suroviny jsou šetrně zpracovány na páře, aby se zachovaly hodnotné látky a skvělá chuť. Příkrm obsahuje malé kousky pro podporu kousání a je určen pro děti od 1 roku. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje.

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm se zeleninou a krůtím masem
  • hotové jídlo vhodné jako oběd či večeře
  • určeno pro děti od 1 roku
  • bez barviv, aromat, zahušťovadel a konzervačních látek
  • neobsahuje přidaný cukr

Složení

Zelenina* 64 % (mrkev* 30 %, brambory* 26 %, rajčatový protlak* 22 %, pastinák* 8 %, cuketa* 6 %, červená paprika* 5 %, květák*), voda, krůtí maso* 8 %, cibule*, rýžová krupice*, škrob*, řepkový olej*, slunečnicový olej*, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), petržel*, pepř*.
*z ekologického zemědělství

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Upozornění

Neotevřené balení skladujte do max. 25 °C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7 °C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.