Alete BIO Příkrm zelenina s makaróny a sýrem 10m+ 6x220 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Bio Alete zelenina s makaróny a sýrem je hotový mléčno-zeleninový příkrm určený pro děti od ukončeného 10. měsíce. Neobsahuje konzervanty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126301

Hledáte chutný, zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový mléčno-zeleninový příkrm Bio Alete zelenina s makaróny a sýrem chutná jak malým, tak větším dětem. Neobsahuje barviva, konzervační látky, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry). Obsahuje malé kousky pro podporu kousání a je určen pro děti od ukončeného 10. měsíce. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. 

Hlavní vlastnosti:

  • hotový mléčno-zeleninový příkrm pro děti od 10. měsíce
  • bez obsahu barviv, aromat a konzervantů
  • s malými kousky
  • praktická sklenička na doma i na cesty
  • 6 ks v balení

Složení

Odstředěné mléko* 42%, zelenina* 19,5% (mrkev 44%, špenát 36%, pastinák 20%), voda, vařené makaróny* 9% (krupice z pšenice tvrdé, vaječný bílek), cibule*, rýžová krupice*, sýr* 2,5%, škrob*, řepkový olej*, slunečnicový olej*, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný ).
*z ekologického zemědělství

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Používejte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.