Alete BIO Příkrm zelenina + těstoviny + vepřová šunka 6m+ 6x190 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Bio Alete zelenina s těstovinami a vepřovou šunkou z kýty a plece je hotový masozeleninový příkrm určený pro děti od 6. měsíce. Neobsahuje konzervanty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126286

Hledáte chutný, zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm Bio Alete zelenina s těstovinami a vepřovou šunkou z kýty a plece chutná jak malým, tak větším dětem. Neobsahuje přidanou sůl, barviva, konzervační látky, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry). Příkrm je určen pro děti od ukončeného 6. měsíce. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě zamiluje. 

Hlavní vlastnosti:

  • hotový masozeleninový příkrm pro děti od 6. měsíce
  • bez obsahu barviv, aromat a konzervantů
  • bez přidané soli
  • praktická sklenička na doma i na cesty
  • 6 ks v balení

Složení

Zelenina* 44,8% (mrkev* 53,6 %, rajčatové protlak* 35,2 %, pastinák* 11,2 %), voda, vařené těstoviny* 15% (voda, krupice z tvrdé pšenice*), vepřová šunka* z kýty a plece (vepřové maso*, jedlá sůl) 8,8%, cibule*, rýžová krupice*, škrob*, smetana ke šlehání* 1,2%, řepkový olej*, slunečnicový olej* *z ekologického zemědělství-

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Používejte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Upozornění

Neotevřené balení skladujte do max. 25 °C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7 °C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.