Alete BIO Příkrm banán + jablko + celozrné obiloviny 6m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Ovocno-obilný příkrm Alete Bio Banán s jablky a celozrnnými obilovinami je určen jako svačina pro děti od ukončeného 6. měsíce. Neobsahuje konzervanty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111198

Hledáte chutný, a přitom zdravý ovocný příkrm pro svého malého strávníka? Banánovo-jablečný příkrm Alete Bio s celozrnnými obilovinami zajímavě zpestří každý dětský jídelníček. Obsahuje vitamín B1, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a podporuje metabolismus. Neobsahuje naopak žádná barviva, konzervační látky, zahušťovadla, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr*. Příkrm je určen pro děti od ukončeného 6. měsíce. Ovocná pochoutka s obilovinami ve skleničce se hodí jako svačinka na doma i na cesty. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. * Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocno-obilný příkrm s banánem, jablky a celozrnnými obilovinami
  • lahodná svačina na doma i na cesty
  • určeno pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • bez barviv, aromat, zahušťovadel a konzervačních látek
  • neobsahuje přidaný cukr
  • neobsahuje mléčné složky
  • obsahuje lepek

Použití:

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Připravené k jídlu. Nechcete-li spotřebovat celý výrobek najednou, oddělte si část do mističky. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Složení:

Ovoce* 94,2 % (jablka 56 %, jablečná šťáva z koncentrátu 22,2 %, banán 16 %), obiloviny* 5,4 % (celozrnná ovesná mouka, mleté celozrnné pšeničné vločky), rýžová krupice, kyselina citronová, antioxidant: kyselina L-askorbová, vitamin B1 (Thiamin).

*z ekologického zemědělství, BIO certifikační autorita: DE-ÖKO-003

Upozornění:

Neotevřené balení skladujte do max. 25°C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7°C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.