Alete BIO Příkrm brambory + květák + telecí 10m+ 220 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Alete Bio brambory na smetaně s květákem a telecím masem je hotový masozeleninový příkrm, určený pro děti od 10. měsíce. Neobsahuje konzervanty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111180

Hledáte chutný, a přitom zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm Alete Bio brambory na smetaně s květákem a telecím masem chutná jak malým, tak větším strávníkům. Neobsahuje žádná barviva, konzervační látky, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr*. Obsahuje naopak omega-6 mastné kyseliny a omega-3 mastnou kyselinu, která je důležitá pro rozvoj mozku a nervových buněk. Dále obsahuje jód, který napomáhá normální funkci štítné žlázy. Příkrm je určen pro děti od 10. měsíce. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. * Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Hlavní vlastnosti:

  • hotový masozeleninový příkrm s bramborem pro děti od 10. měsíce
  • s obsahem omega-3 mastné kyseliny (kyselina alfa-linolenová), důležité pro rozvoj mozku a nervových buněk
  • obsahuje jód který přispívá k normální činnosti štítné žlázy
  • bez obsahu barviv, aromat a konzervantů
  • praktické balení, stačí jen zamíchat a ohřát

Použití:

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Používejte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Složení:

Zelenina* 47,5 % (brambory 28 %, květák 12 %, mrkev 7,5 %), voda, telecí* 8 %, rýžová krupice*, smetana* 2 %, cibule*, řepkový olej*, slunečnicový olej*, jodizovaná sůl (sůl, jodičnan draselný), petržel*.

*z ekologického zemědělství, BIO certifikační autorita: DE-ÖKO-003

Upozornění:

Neotevřené balení skladujte do max. 25 °C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7 °C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.