Alete BIO Příkrm kaše večerní obilná banán čokoláda 8m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Večerní obilná kaše Bio Alete s banánem a čokoládou je určena pro děti od ukončeného 8. měsíce. Neobsahuje konzervanty, aromata, ani přidaný cukr.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111188

Hledáte chutnou obilnou kaši, která zasytí vašeho malého strávníka? Večerní kaše Bio Alete s banánem a čokoládou příjemně zpestří každý dětský jídelníček. Neobsahuje žádná barviva, konzervační látky, zahušťovadla, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry). Kaše je určena pro děti od ukončeného 8. měsíce. Hotová mléčno-obilná kaše ve skleničce se hodí jako večeře na doma i na cesty. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. 

Hlavní vlastnosti:

  • hotová mléčno-obilná kaše pro děti od ukončeného 8. měsíce
  • důkladně zasytí před spaním
  • bez barviv, aromat, zahušťovadel a konzervačních látek
  • neobsahuje přidaný cukr
  • obsahuje lepek

Složení

Odtučněné mléko* 55 %, pitná voda, banány *15 %, krupice z tvrdozrnné pšenice * 5 %, kukuřičný olej, čokoláda v prášku* 1,9 % (cukr, kakaový prášek), cukr*, rýžový škrob *, antioxidant: kyselina L-askorbová, vitamin B1 (Thiamin).

*z ekologického zemědělství, BIO certifikační autorita: DE-ÖKO-003

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Může být podávaná studená (při pokojové teplotě) nebo otevřenou skleničku, případně potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Nechcete-li spotřebovat celý výrobek najednou, oddělte si část do mističky. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Upozornění

Neotevřené balení skladujte do max. 25°C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7°C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.