Alete BIO Příkrm kaše večerní krupicová vanilková 6m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Večerní semolinová kaše Bio Alete s příchutí vanilky je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce. Neobsahuje konzervanty, aromata, zahušťovadla, ani přidaný cukr.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111186

Hledáte chutnou, a přitom zdravou kaši, která zasytí vašeho malého strávníka? Večerní semolinová kaše Bio Alete s oblíbenou vanilkovou příchutí zpestří každý dětský jídelníček. Neobsahuje žádná barviva, konzervační látky, zahušťovadla, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr*. Kaše je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce. Hotová mléčno-obilná kaše ve skleničce se hodí jako večeře na doma i na cesty. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. * Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Hlavní vlastnosti:

  • hotová mléčno-obilná kaše
  • důkladně zasytí před spaním
  • určeno pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • s obsahem vápníku, který je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí
  • s vitaminem B1 (Thiamin), který přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • bez barviv, aromat, zahušťovadel a konzervačních látek
  • neobsahuje přidaný cukr
  • výhodné balení na cesty
  • obsahuje lepek

Použití:

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Může být podávaná studená (při pokojové teplotě) nebo otevřenou skleničku, případně potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Nechcete-li spotřebovat celý výrobek najednou, oddělte si část do mističky. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Složení:

Odtučněné mléko* 61,6 % voda, krupice ze semoliny 4 %, rýžový škrob*, cukr*, kukuřičný olej, přírodní aroma burbon vanilka, antioxidant: kyselina L-askorbová, vitamin B1 (Thiamin).

*z ekologického zemědělství, BIO certifikační autorita: DE-ÖKO-003

Upozornění:

Neotevřené balení skladujte do max. 25°C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7°C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.