Alete BIO Příkrm těstoviny + šunka + rajčatová omáčka 12m+ 250 g

Ostatní příkrmy

Značka: ALETE
Alete těstoviny se šunkou v rajčatové omáčce je hotový masovo-zeleninový příkrm, určený pro děti od 1 roku. Chutné jídlo pro malé děti. Bez konzervantů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50111201

Hledáte chuťově zajímavý, a přitom zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotové masovo-zeleninové jídlo Alete těstoviny se šunkou v rajské omáčce chutná jak malým, tak větším strávníkům. Neobsahuje žádná barviva, konzervační látky, aromata, zvýrazňovače chuti, ani přidaný cukr*. Příkrm je určen pro děti od 12. měsíce. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. Příkrmy Alete si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. * Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Hlavní vlastnosti:

  • hotový masovo-zeleninový příkrm s těstovinami pro děti od 1 roku
  • těstoviny s vepřovou šunkou v rajské omáčce
  • obsahuje omega-6 masné kyseliny a omega-3 mastnou kyselinu, která je důležitá pro rozvoj mozku a nervových buněk
  • obsahuje jód, který podporuje funkci štítné žlázy
  • bez obsahu barviv, aromat a konzervantů
  • praktické balení, stačí jen zamíchat a ohřát

Použití:

Při otevření musí víčko klapnout. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu. Dodržujte návod k použití a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Složení:

Zelenina 41,3 % (mrkev 55,7 %, rajčatové pyré 29,8 %, hrášek 14,5 %), voda, vařené těstoviny 10,5 % (voda, krupice z tvrdozrnné pšenice, sušená vaječná bílkovina), vepřová šunka (vepřové maso, jedlá sůl) 8 %, cibule, rýžová krupice, škrob, řepkový olej, slunečnicový olej, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), petržel.

Upozornění:

Neotevřené balení skladujte do max. 25 °C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7 °C) a spotřebujte do 2 dnů. Používejte pouze tehdy, není-li výrobek poškozen. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.