Alife Beauty and Nutrition Azure Complex 90 kapslí

Doplněk stravy

Kapsle s obsahem rybího oleje, astaxanthinu, zeaxanthinu, luteinu, ginkgo biloby a vitaminu A, který je důležitý pro udržení normálního zraku. Určeno pro dospělé.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50121572

Důležité živiny pro Vaše oči. Podpora a ochrana zraku. Přípravek Azure Complex tvoří synergický komplex astaxanthinu a dalších karotenoidů, omega-3 kyselin a vitaminu A ve snadno polykatelných kapslích. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny v přírodní formě s vyváženým poměrem EPA a DHA.

Hlavní složky přípravku:

  • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • vitamin A je nezbytný pro udržení správného vidění, zdravé pokožky a sliznice, také přispívá k normální funkci imunitního systému
  • karotenoidy lutein a zeaxanthin jsou přítomny v lidském oku ve žluté skvrně, tělo je nedokáže samo syntetizovat, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě 
  • ginkgo biloba podporuje periferní krevní oběh, působí jako antioxidant a příznivě ovlivňuje kognitivní funkce
  • astaxanthin je karotenoidní barvivo ze sladkovodní řasy Haematococcus pluvialis, které má řadu příznivých účinků na lidský organizmus, v přírodě jej můžeme najít například v řasách, lososech, humrech, krevetách či v peří plameňáků, tyto organismy jsou v závislosti na obsahu astaxanthinu zbarveny do oranžova až červena

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 2x denně s jídlem.

Složení

Rybí olej omega-3 600 mg - EPA 174 mg a DHA 114 mg, ginkgo biloba 25 mg, lutein 10 mg, přírodní astaxanthin 2 mg, zeaxanthin 0,5 mg, vitamin A 0,4 mg v jedné kapsli. 

Rybí olej s obsahem omega-3 kyselin ve formě ethylesterů, želatinová kapsle (želatina hovězí, zvlhčující látka glycerol, čištěná voda), lutein 20% FS, astaxanthin oleoresin 5% Algastin (směs: přírodní Astaxanthin - extrakt z mikrořasy Haematococcus pluvialis, antioxidanty: askorbyl palmitát a přírodní směs tokoferolů; slunečnicový olej, emulgátor: slunečnicový lecitin), ginkgo biloba suchý extrakt list 24/6, emulgátor: lecitin slunečnicový tekutý non-GMO, protispékavá látka: koloidní oxid křemičitý, zeaxanthin 20%, vitamin A palmitát.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte při pokojové teplotě, chraňte před přímým slunečním zářením. Neobsahuje lepek, kvasinky, kukuřici, pšenici ani sóju. Není geneticky modifikován. Případná změna barvy kapslí není na závadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.