Woykoff allegra CHOCO hořká čokoláda 2x5 g

Doplněk stravy

Značka: WOYKOFF
Čokoláda dobré nálady. Vhodná pro osoby trpícími úzkostmi, strachem, poruchami usínání a spánku, každodenními stresovými situacemi.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50109835

Allegra CHOCO obsahuje jedinečnou kombinaci esenciální aminokyseliny L-tryptofanu, vitaminu B6 a vitaminu D3 ve formě hořké čokolády.

  • L-tryptofan je jedinou stavební látkou hormonu serotoninu, bez které lidské tělo neumí serotonin vytvořit. Serotoninu se také přezdívá hormon dobré nálady. Jeho nedostatek se v našem organismu velmi rychle projeví špatnou náladou, úzkostí, někdy může skončit až depresí
  • vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitamin D3

Dnešní hektický a stresující životní styl se vyznačuje vysokou spotřebou tryptofanu, protože lidské tělo má zvýšené požadavky na tvorbu serotoninu, který kompenzuje vysokou stresovou zátěž. L-tryptofan neumí lidský organismus vyrobit, musí ho tedy v dostatečném množství získávat z potravy. Vysoké množství tryptofanu obsahují živočišné bílkoviny, a to zejména tučné červené maso nebo syrovátka. Naproti tomu bílé maso nebo rostlinná strava obsahuji tryptofanu minimum.

Přípravek doporučujeme osobám, které trpí:

  • úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem
  • poruchami usínání a spánku, plytkým spánkem
  • abstinenčními příznaky při odvykání kouření, alkoholu aj.
  • nutkáním se přejídat
  • každodenními stresovými situacemi

Jak užívat Woykoff allegra CHOCO hořká:

Užívejte denně pouze 1 tabulku, kterou vždy na lačno nechte rozpustit v ústech nebo rozkousejte. Užívejte dlouhodobě, po dobu několika měsíců, případně můžete střídat s přípravky allegra DRINK nebo allegra COMFORT.

Složení:

L-tryptofan 400 mg, vitamin B6 5 mg (357 % DRHP), vitamin D3 20 µg (400 % DRHP), čokoláda hořká 4600 mg v jedné tabulce.

DRHP ……… denní referenční hodnota příjmu

Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, l-tryptofan, emulgátor: sojový lecithin, aroma, pyridoxin hydrochlorid, cholekalciferol.

Upozornění:

Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.