Woykoff allegra DRINK 14 sáčků

50103433

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

299 ušetříte 90 Kč

Původní cena 389 Kč, sleva 23%

Cena za 100 g: 214 Kč

O produktu

WOYKOFF allegra DRINK obsahuje 14 sáčků s instantní směsí pro přípravu doplňku stravy ve formě nápoje s pomerančovou příchutí. S cukrem a se sladidly.

Přípravek obsahuje l-tryptofan, vitamin B6 a hořčík, které přispívají k normální psychické činnosti.

Díky unikátnímu patentovanému složení s glukosou a hydrolyzovanými bílkovinami má l-tryptofan v mozku rychlou a vysokou biologickou dostupnost.

Hlavním důvodem užívání doplňkového tryptofanu je zvýšení hladiny serotoninu, jehož snížená hladina je prvotní příčinou úzkostí, změn nálad a chování, poruch usínání a spánku či sklonu k užívání návykových látek nebo přejídání se. Průměrný denní příjem je 1-1,5 gramu tryptofanu z běžné stravy, pouze vegetariáni přijmou tryptofanu méně než 0,3 gramu, protože v rostlinné stravě se téměř nevyskytuje. Doporučené dávkování doplňkového čistého tryptofanu na den se pohybuje mezi 200-400 miligramy.

Přípravek je určen osobám, které trpí

  • Úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem.
  • Poruchami usínání a spánku, plytkým spánkem.
  • Abstinenčními příznaky při odvykání kouření, alkoholu aj.
  • Nutkáním se přejídat.
  • Každodenními stresovými situacemi.

Dávkování:

Užívejte 1 sáček denně, nejlépe večer, a to nalačno. Sáček vsypejte do 150 ml studené vody a důkladně zamíchejte. Počkejte 1-2 minuty až se prášek rozpustí a vypijte.

Allegra DRINK působí dlouhodobě, účinky můžete očekávat po 7-10 dnech. Je zcela bezpečný a nenávykový a můžete ho užívat dlouhodobě i bez přerušení.

Složení:

L-tryptofan 400 mg, bílkovinný hydrolyzát 3000 mg, glukosa 3000 mg, hořčík Mg 2+ 67 mg, vitamin B6 5 mg v jednom sáčku.

Hydrolyzovaný kolagen, glukosa bezvodá, maltodextrin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, citronan hořečnatý, inulin, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, l-tryptofan, aroma, sladidla (acesulfam K, sukraloza), pyridoxin hydrochlorid.

Upozornění:

Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry
Značka Woykoff
Forma Sáčky
Věk dítěte od 18 let
EAN 8594070860487