Allnature Aktivní uhlí 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Allnature Aktivní uhlí umožňuje mít zažívání a nežádoucí plyny pod kontrolou. Vy se tak nemusíte obávat střevních obtíží ani během důležitých okamžiků.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50123978

Allnature Aktivní uhlí umožňuje mít zažívání a nežádoucí plyny pod kontrolou. Vy se tak nemusíte obávat střevního dyskomfortu ani během důležitých okamžiků. Ať už Vás čeká pracovní schůzka nebo si dáváte báječné jídlo s přáteli, díky aktivnímu uhlí Vás nic nepřekvapí. Rostlinná forma aktivního uhlí pohlcuje škodlivé látky díky své pórovité struktuře, která zvětšuje vnitřní povrch. Doprovodným a běžným znakem aktivního uhlí je černá stolice. Pro příznivý účinek doporučujeme použít alespoň 1 g a hodně zapít vodou. Času užívání však věnujte maximální pozornost, pokud berete životně důležité léky a další doplňky! Aktivní uhlí je vhodné v takových případech užívat minimálně 2 hodiny od ostatních léků.

Hlavní vlastnosti:

  • zajišťuje komfort během trávení
  • přispívá ke snížení nadměrné plynatosti
  • ve formě kapslí 

Dávkování

1 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutin.

Složení

Aktivní uhlí, plnidla: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, kapsle: hydroxypropyl metylcelulóza.

Upozornění

Alergeny: Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů, lepku, mléka, měkkýšů a sóji.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.