Allnature Stévie prášek 35 g

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Sladidlo Allnature Stevia je bez kalorií, má skvělou chuť a nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Je vhodné pro diabetiky nebo při redukcích nadváhy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
149 ušetříte 16 Kč

Původní cena 165 Kč sleva 10%

Cena za 100 g: 426 Kč

O produktu

50131047

Stévie je sladidlo rostlinného původu bez kalorií, které má skvělou chuť, nezvyšuje hladinu cukru v krvi, a je tak vhodnou náhradou cukru nebo umělých sladidel k oslazení nápojů (kávy, čaje) a všech typů potravin. Díky těmto vlastnostem je vhodné pro diabetiky nebo při redukcích nadváhy. Stevia rebaudiana (zkráceně stevia) je rostlina pocházející z jižní Ameriky, kde je také již po staletí užívána jako přírodní rostlinné sladidlo. Látky této rostliny obsažené v listech vyvolávají pocit sladké chuti, mají nulovou energetickou hodnotu a jsou až 250x sladší než cukr. V listech stevie jsou mimo jiné také obsaženy proteiny, vláknina, karbohydráty, železo, fosfor, vápník, draslík, sodík, magnesium, zinek a vitamíny A a C.

Hlavní vlastnosti:

  • sladidlo rostlinného původu bez kalorií
  • skvělá chuť
  • 250x sladší než klasický cukr
  • nezvyšuje hladinu glukózy v krvi
  • vhodné ke slazení nápojů i potravin

Dávkování

Dle potřeby ke slazení nápojů i pokrmů.

Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.