Allnature Vrbovka bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Bylinné kapky s extraktem vrbovky úzkolisté, která příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost, trávení a přispívá k duševní a fyzické pohodě.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114387

Vrbovka, lidově nazývaná vrbka, je hojně užívaná v lidovém léčitelství a bylinkářství. Obsahuje řadu biologicky aktivních látek např. třísloviny, flavonoidy, alkaloidy, steroly, polysacharidy (v kořenech) a v listech vitamin C. Oceníte její komplexní účinky na Vaše tělo. Vrbka úzkolistá podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normální trávení, spojené s kontrolou tělesné hmotnosti. Příznivě ovlivňuje správnou funkci prostaty a přispívá k normální funkci dolních močových cest. Působí jako antioxidant a přispívá k relaxaci a duševní a fyzické pohodě, osvěžuje tělo.


Dávkování

Užívejte 3 x denně 1–2 ml (15–30 kapek) 20 minut před jídlem. Podávejte 5–6 dnů, na 2 dny přerušte. Takto podávejte 5–6 týdnů.

Složení

50–100 mg extraktu vrbovky, vitamin C 5–10 mg v jedné dávce (1–2 ml).

Voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 obj. % alk.), Vrbovka (Epilobium sp.) standardizovaný extrakt - 5 g / 100 ml, vitamin C (kyselina L-askorbová).

Upozornění

Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.