Altermed

Řadit
Filtry výpisu
Altermed Muskusan masážní gel 120 g

masážní gel 120 g

Kosmetika

Masážní gel, bylinný gel působící regeneračně a odstraňující svalová napětí

  135 Kč
  Altermed Oční gel zklidňující 25 g

  25 g

  Kosmetika

  Oční gel zklidňuje a osvěžuje unavené oči a pomáhá odstraňovat otoky. Gel může být používán jako podklad pro make-up očí, dokonale se vstřebává.

   95 Kč
   Altermed Venosan gel 50 g

   gel 50 g

   Kosmetika

   Gel díky výtažkům z kaštanu koňského příznivě působí při problémech s křečovými žilami, hemeroidech a únavě nohou. Pomáhá k rychlejšímu vstřebávání otoků.

    75 Kč
    Altermed Salvena forte ústní sprej 20 ml

    ústní sprej 20 ml

    Dentální hygiena

    Ústní sprej salvena potlačuje nepříjemný zápach z úst, osvěžuje dech a posiluje dásně. Sprej obsahuje výtažek z šalvěje, máty a mentholu.

     85 Kč
     Altermed Dubová kůra gel 50 g

     gel 50 g

     Kosmetika

     Gel z dubové kůry podporuje hojení, má antiseptické a antimikrobiální účinky. Příznivě působí zejména při hemeroidech a pocení nohou.

      49 Kč
      Altermed Dubová kůra s allantoinem gel 75 ml

      gel 75 ml

      Kosmetika

      Gel příznivě působí zejména při hemeroidech a pocení nohou. Má antiseptické a antimikrobiální účinky. Díky obsahu allantoinu podporuje hojení.

       69 Kč
       Altermed Australian Tea Tree Oil 100% 10 ml

       10 ml

       Kosmetika

       Čistý olej z čajovníku australského vhodný pro zmírnění svědění po poštípaní komary, dezinfekci po výjmutí klíštěte i jiných problémů na kůži.

        155 Kč

        Svěřte svou krásu do rukou ALTERMED, jedné ze značek společnosti Omega Pharma. ALTERMED vám nabízí řadu přírodních výrobků pečujících o vaši pokožku. Produkty se výborně hodí také pro ty, kteří mají velmi citlivou kůži náchylnou ke tvorbě atopického ekzému či lupénky.

        Udržujte se ve zdravé kondici s bylinnými produkty. ALTERMED nabízí masážní gely i zklidňující gely, které šetrně ošetří a zchladí postižené místo po bodnutí hmyzem a zamezí nepříjemnému svědění. K důkladné hygieně intimních partií využijte šetrné krémové mýdlo s optimálním pH 4,5 a kyselinou mléčnou.

        Speciální produktová řada ALTERMED Leciderm je speciálně vyvinuta pro každodenní ošetření podrážděné pokožky. Aplikujte masti a krémy na postižená místa a během vteřin pocítíte příjemnou úlevu.

        Pokožka trpí nejen v létě působením silných slunečních paprsků, ale také v zimě, kdy musí čelit nízkým teplotám. V letních měsících chraňte sebe i celou rodinu opalovacími mléky či spreji z produktové řady ALTERMED Sun. V zimě dejte přednost účinnému zimnímu krému ALTERMED Panthenol Winter s výtažky z aloe vera, kolagenem, uniprosinem a mátou, který posiluje pokožku a udržuje ji hydratovanou a zdravou.