Kosmetika

Anaé by Ecodis Rhassoul marocký jíl dóza 500 g

5.0
  • Anaé by Ecodis Rhassoul marocký jíl dóza zlepšuje pružnost a vitalitu pokožky, viditelně ji rozjasňuje a čistí. Dodává pleti prospěšné minerály a přispívá k mladistvému vzhledu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Anaé by Ecodis Rhassoul marocký jíl dóza 500 g

50126408

Úvod

Anaé by Ecodis Rhassoul marocký jíl dóza zlepšuje pružnost a vitalitu pokožky, viditelně ji rozjasňuje a čistí. Zároveň dodává pleti prospěšné minerály, jako je vápník, fosfor, sodík a mangan železitý. Stahuje rozšířené póry a přispívá k mladistvému vzhledu. Vyniká svými absorpčními schopnostmi. Šetrnost tohoto výrobku potvrzuje i uznávaná certifikace od Ecocertu.

Výsledek:

  • pěstí pokožku obličeje, těla i vlasy
  • přispívá k omlazení pleti
  • čistí pleť a stahuje póry

Složení

100% marocký jíl


Použití

Čisticí jíl nebo peeling
Jíl smíchejte s vodou v poměru 1:2 a troškou RAW BIO Kokosového oleje. Tuto jemnou kašičku naneste krouživými pohyby na mokrý obličej. Následně omyjte teplou vodou. 

Pleťová maska
Pro intenzivnější čištění použijte stejnou pastu vytvořenou z jílu, vody a oleje jako pleťovou masku. Naneste na pleť nebo pokožku celého těla a nechte působit až 30 minut. Pokud máte problematickou pleť s ekzémy nebo lupénkou, doporučujeme si s Rhassoulem připravit zábal nebo koupel.

Šampon
Stačí smíchat jíl a vodu. Vzniklou směs naneste ke kořínkům vlasů, nechte pár minut působit a spláchněte vlažnou vodou. Tuto mycí směs můžete obohatit o malé množství kvalitního oleje. Šampon si zamilujete, zvláště pokud máte velmi citlivou pokožku hlavy.

Mýdlo
Opět stačí smíchat s vodou a vzniklou kašičku nanést na pokožku, promasírovat a smýt.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu