Aromatica Antibacterial hand gel Aloe Vera gel na ruce 75 ml

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Antibacterial hand gel Aloe Vera

  • gel určený k rychlé očistě rukou bez vody a mýdla
  • vhodné použít před každým jídlem
  • ruce jsou jemné, svěží a vláčné
  • příjemně voní

Antibakteriální gel na ruce je gelový přípravek, který obsahuje vysoké procento ethanolu a výtažky z Aloe Vera. Je vhodnou formou očisty rukou v případech, kdy není dostatečný přístup k vodě a mýdlu. Působí hydratačně a nevysušuje pokožku. Během chvilky zbavíte svoje ruce škodlivých vlivů všech virů a bakterií. Účinnost antibakteriálního gelu byla testována Státním zdravotním ústavem.

Účinné složky
Aloe pravá (Aloe vera)

  • Bylina pochází z Afriky, její název vycházející z arabštiny vyjadřuje její vlastnosti – lesklý a hořký. V antice byla oblíbenou rostlinou Nefertiti, Alexandra Velikého a Nerona.
  • Obsahové látky z aloe působí protizánětlivě, tonizují kůži a regenerují stavy kůže při lupence, ekzémech či opruzeninách. Aloe napomáhá udržovat pokožku jemnou a vláčnou.
  • Ethanol
  • Alkohol je využívánk dezinfekci poměrně dlouho. Podrobná studie zabývající se dezinfekčními vlastnostmi lihu byla uveřejněna již kolem roku 1880.
  • Nejlepšího dezinfekčního účinku je dosaženo v rozsahu koncentrace 50-70% lihu.

Aplikace
Pro běžné použití vetřete do rukou množství velikosti fazole (3ml). Jako součást opatření proti šíření infekčních nemocí je nutno použít větší množství (5ml) přípravku, alespoň 5 minut před jídlem. Nevysušuje pokožku, zanechává ruce jemné a vláčné.

Balení
Průhledná plastová dóza s flip-top uzávěrem o obsahu 75 ml.

Skladování
Skladujte při teplotě 5-25°C.

Upozornění
Přípravek se používá neředěný. Vhodné pro děti od 3 let. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení. Při aplikaci nekuřte.

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví České republiky.

Antibakteriální účinnost přípravku
Přípravek neředěný vykazuje při postupu hygienické dezinfekce rukou (HDR) 3ml/30s baktericidní a fungicidní účinnost. Pro chirurgickou dezinfekci rukou (CHDR) vykazuje virucidní účinnost při 5ml/5min.

Účinnost přípravku byla ověřena testováním Státního zdravotního ústavu České republiky.

Zdroj: www.aromatica.cz

Kategorie produktu