516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Woykoff Arthronis fáze 2 mini sýrová příchuť 60 tablet

Woykoff Arthronis fáze 2 mini sýrová příchuť 60 tablet

Woykoff Arthronis fáze 2 mini sýrová příchuť 60 tablet

50074105
Veterinární přípravek
285 Kč
Skladem na e-shopu

Woykoff Arthronis fáze 2 mini je přípravek s obsahem hydrolyzovaného kolagenu, MSM a Lactominu určený k regeneraci kloubních povrchů a maziv. Pro psy s hmotností do 10 kg.

Podrobné informace o produktu

Woykoff Arthronis fáze 2 mini je veterinární přípravek ve formě tablet se sýrovou příchutí s obsahem unikátní kombinace hydrolyzovaného kolagenu, MSM a Lactominu.

Hydrolyzovaný kolagen příznivě působí na regeneraci pojivové tkáně tvořící pohybový aparát psů. Zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí pohybového aparátu. Dodává výživné látky kostem kloubního lůžka a vyživuje jak kosti, tak i chrupavky, čímž se pohyb stává pro psy méně problematickým.

MSM je přírodní látka s prokázanými bolest tišícími a protizánětlivými účinky. Napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. MSM je zároveň jedním ze základních zdrojů organicky vázané síry, kterou organismus Vašeho psa potřebuje k mnoha metabolickým dějům, jakými jsou např. stavba drápů a srsti, chrupavek, cév a vazů.

Lactomin je 80% proteinový koncentrát s obsahem sirných esenciálních aminokyselin L-cystein a L-methionin, které jsou nezbytné pro regeneraci kloubní chrupavky.

Arthronis fáze 2 mini je určen

  • Po ukončení léčby přípravkem Arthronis fáze 1 mini.
  • Jako výživa kloubní chrupavky u štěňat.
  • Jako prevence u velmi aktivních psů.

Arthronis fáze 2 mini dodává kloubu výživné látky a regeneruje tak kloubní povrchy.

Dávkování:

  • Trpasličí plemeno (do 5 kg) 1 tableta denně.
  • Malé plemeno (5-10 kg) 2 tablety denně.

Přípravek se užívá dlouhodobě po dobu 2 měsíců. Kúra se opakuje 1-3x každý rok podle stupně poškození kloubů, nejlépe po ukončení podávání Arthronis fáze 1 mini.

Složení:

Hydrolyzovaný kolagen 230 mg, MSM 80 mg, Lactomin 50 mg v 1 CANIS tabletě.

Hydrolyzovaný kolagen, Methylsulfonylmethan, Lactomin 80%, kroskarmelosa sodná sůl, stearan hořečnatý, mastek, povidon, želatina, hypromelosa, ethylcelulosa, sacharosa krystalická, práškové aroma sýr.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Woykoff
Forma Tablety
EAN 8594070860227

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.