844 909 909|info@drmax.cz

Aspirin Protect 100 por.tbl.ent.50x100mg

Aspirin Protect 100 por.tbl.ent.50x100mg

50052994
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
95 Kč
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 32 lékárnách
doručíme do 378 lékáren po celé ČR.

Aspirin Protect 100 se užívá k dlouhodobé léčbě nemocných po proběhlém infarktu myokardu nebo po cévní mozkové příhodě.

Podrobné informace o produktu

ASPIRIN PROTECT 100 obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která v nižších dávkách zabraňuje tvorbě krevních sraženin a chrání před ucpáním tepen. Přípravek ASPIRIN PROTECT 100 je určen pro dospělé.

Jak se přípravek ASPIRIN PROTECT 100 užívá:

Dospělí užívají 1x denně 1 tabletu.

Složení:

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 100 mg v jedné enterosolventní tabletě.

Pomocnými látkami jsou celulosový prášek, kukuřičný škrob, methakrylátový kopolymer TYP C, natrium-lauryl-sulfát, polysorbát 80, mastek, triethyl-citrát.

Parametry produktu

Značka Aspirin SUKL název ASPIRIN PROTECT 100 100MG TBL ENT 50
Způsob užití Vnitřní Pro koho Od 18 let
Farmakoterapeutická skupina antikoagulans, antitrombotika SUKL kód 163425
EAN 8590322000823

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.