Astina CurCum 60 kapslí + LYMFEX 60 kapslí + Supermag B6 2x30 tablet dárkové balení

Doplněk stravy

Značka: ASTINA
Produkty CurCum, LYMFEX a Supermag B6 v dárkovém vánočním balení. Zdravá imunita, detoxikace organismu, energie a duševní zdraví.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

645
FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50116990

Příroda pro zdraví. Exklusivní dárkové balení přípravků CurCum, LYMFEX a Supermag B6.

Cur-Cum 60 kapslí

Přípravek obsahuje extrakt z oddenku kurkumy dlouhé s obsahem vysoce vstřebatelného kurkuminu. Kurkuma má příznivý vliv na normální funkci imunitního, nervového, oběhového, dýchacího systému, normální stav kloubů, kostí, pokožky a normální činnost jater. Vstřebávání a dostupnost kurkuminu v lidském těle je podpořena obsahem extraktu z černého pepře (Piper nigrum) a přírodního polysacharidu alginátu.

Dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle denně před jídlem, zapijte tekutinou.

Složení:

Extrakt Curcuma longa rhizome obsahující kurkumin, extrakt Piper nigrum - fructus, alginát sodný - pojivo, celulóza - plnidlo, želatinová kapsle.

Upozornění:

Přípravek není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

LYMFEX 60 kapslí

Detoxikační přípravek se zvláštním zaměřením na lymfu. LYMFEX BODY DETOX COMPLEX obsahuje standardizované extrakty 13 rostlin. Podporuje funkci všech důležitých detoxikačních orgánů - jater (chlorela, kurkuma, pampeliška, česnek a ostropestřec), ledvin (jalovec, pampeliška-močová soustava), střev (chlorela a zelený čaj), trávení (pampeliška, jalovec a ostropestřec) a lymfatického systému (himalájský cedr a svízel přítula). Chlorela, spirulina, jalovec a lopuch přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu

Dávkování:

Užívejte 1-3 kapsle denně, nejlépe ráno, dopoledne či v odpoledních hodinách do 16 h. Užívejte na lačno (min. 2 hodiny po jídle a min. půl hodiny před dalším jídlem). Důkladně zapijte vodou. 1 kapsle do 60 kg, 3 kapsle nad 80 kg. Doporučuje se užívat pravidelně po dobu 15-30 dní, poté užívání přerušit na min. dva týdny. 

Složení:

1 kapsle obsahuje: chlorella pyrenoidosa prášek 100mg, arthrospira platensis prášek 100mg, hordeum vulgare prášek 100mg, arctium lappa kořen extrakt 4:1 50mg, galium aparine list extrakt 4:1 50mg, camellia sinensis list extrakt 4:1 50mg, juniperus communis plod extrakt 4:1 50mg, urtica dioica nať extrakt 4:1 50mg, cedrus deodora kůra prášek 40mg, taraxacum officinale kořen extrakt 4:1 40mg, silybum marianum plod extrakt 4:1 30mg, curcuma longa rhizome extrakt 35:1 30mg, allium sativum extrakt cibule 10:1 20mg, Serrapeptáza 10mg.

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 10 let, těhotné a kojící ženy. Při užívání léků na ředění krve se poraďte s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

SuperMag B6 citrát 60 tablet

Přípravek obsahuje vysoce vstřebatelný hořčík ve formě magnesium citrátu a vitamin B6 (pyridoxin). Vstřebatelnost přípravku je podpořena obsahem extraktu černého pepře, který obsahuje piperin. Přípravek je vhodný pro sportovce, diabetiky, těhotné a kojící ženy.

Hořčík a vitamin B6 přispívají k normální funkci nervového systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému a proteinovému metabolismu, normální psychické činnosti. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu kostí a zubů. 

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu denně před jídlem, důkladně zapijte tekutinou.

Složení:

Oxid hořečnatý, hořečnaté soli kyseliny citrónové: citrát hořečnatý. Plnidlo: mikrokrystalická celulóza, zpevňující látka: povidon K30, protispékavé látky: croscarmellosa, oxid křemičitý, stearát hořečnatý. Extrakt z černého pepře, pyridoxin hydrochlorid. Modulátor rozpustnosti: kyselina citrónová, desintegrátor: kukuřičný škrob, potahové látky: oxid titaničitý, crospovidon, hypromellosa, polyvinylalkohol, polydextrosa, mastek.

Upozornění:

Přípravek je určen pro dospělé a děti od 14 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.