Atopiclair krém 40ml

Atopiclair krém 40ml

50051289
Zdravotnický prostředek Více o legislativě
205 Kč

Při nákupu tohoto produktu obdržíte druhý za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 28. 2. 2016 nebo do vyprodání zásob. Expirace 31. 3. 2017.

Úleva od svědění, pálení a bolesti spojených s různými formami dermatóz včetně atopické a alergické kontaktní dermatitidy.

Podrobné informace o produktu

Atopiclair se používá pro ošetřování pokožky a úlevu od svědění, pálení a bolesti spojených s různými formami dermatóz včetně atopické a alergické kontaktní dermatitidy. Atopiclair v suché pokožce udržuje přirozenou hydrataci, což je prospěšné pro hojivé procesy.
 
Atopiclair neobsahuje mléko ani jiné živočišné produkty.
 
Způsob použití: Naneste Atopiclair na postiženou oblast pokožky třikrát denně (nebo dle potřeby) a jemně vmasírujte.
 
Složení: voda, etylhexylpalmitát, Butyrospermum parkii, pentylenglykol, arachidylalkohol, behenylalkohol, arachidyl glukosid, glyceryl stearát, PEG-100 stearát, butylenglykol, kyselina glycyrrhetinová, kapryloylglycin, bisabolol, tokoferylacetát, karbomer, etylhexylglycerin, piroktonolamin, hydroxid sodný, alantoin, DMDM hydantoin, Vitis vinifera, hyaluronát sodný, EDTA disodná sůl, askorbyl tetraisopalmitát, propylgalát, telmestein
Pouze k zevnímu použití. Zamezte kontaktu s očima.
Kontraindikace: Atopiclair obsahuje bambucké máslo (butyrospermum parkii). Pacienti se známou přecitlivělostí na tuto nebo kteroukoliv jinou složku, by měli použití přípravku konzultovat s lékařem.
 
Varování a upozornění: Přípravek nepoužívejte, pokud je lékovka otevřená nebo poškozená. Uchovávejte za pokojové teploty mimo přímé zdroje tepla. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.
 
Zdravotní pomůcka.
 
Obsah balení: tuba 40 ml

Parametry produktu

Značka Atopiclair Forma Krém
EAN 8030350925014
Instagram Instagram

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.