Atopiclair krém 40ml

Atopiclair krém 40ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
199 Kč Dostupnost:
Skladem u dodavatele

Při nákupu tohoto produktu obdržíte druhý za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 28. 2. 2016 nebo do vyprodání zásob. Expirace 31. 3. 2017.

Úleva od svědění, pálení a bolesti spojených s různými formami dermatóz včetně atopické a alergické kontaktní dermatitidy.

Podrobné informace o produktu

Atopiclair se používá pro ošetřování pokožky a úlevu od svědění, pálení a bolesti spojených s různými formami dermatóz včetně atopické a alergické kontaktní dermatitidy. Atopiclair v suché pokožce udržuje přirozenou hydrataci, což je prospěšné pro hojivé procesy.
 
Atopiclair neobsahuje mléko ani jiné živočišné produkty.
 
Způsob použití: Naneste Atopiclair na postiženou oblast pokožky třikrát denně (nebo dle potřeby) a jemně vmasírujte.
 
Složení: voda, etylhexylpalmitát, Butyrospermum parkii, pentylenglykol, arachidylalkohol, behenylalkohol, arachidyl glukosid, glyceryl stearát, PEG-100 stearát, butylenglykol, kyselina glycyrrhetinová, kapryloylglycin, bisabolol, tokoferylacetát, karbomer, etylhexylglycerin, piroktonolamin, hydroxid sodný, alantoin, DMDM hydantoin, Vitis vinifera, hyaluronát sodný, EDTA disodná sůl, askorbyl tetraisopalmitát, propylgalát, telmestein
Pouze k zevnímu použití. Zamezte kontaktu s očima.
Kontraindikace: Atopiclair obsahuje bambucké máslo (butyrospermum parkii). Pacienti se známou přecitlivělostí na tuto nebo kteroukoliv jinou složku, by měli použití přípravku konzultovat s lékařem.
 
Varování a upozornění: Přípravek nepoužívejte, pokud je lékovka otevřená nebo poškozená. Uchovávejte za pokojové teploty mimo přímé zdroje tepla. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.
 
Zdravotní pomůcka.
 
Obsah balení: tuba 40 ml

Parametry produktu

  • Značka
  • Atopiclair
  • Forma
  • Krém
  • EAN
  • 8030350925014
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků