ATTITUDE Baby Leaves Mýdlo a šampon 2v1 hruška 473 ml

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
Hypoalergenní šampon a tělové mýdlo 2v1 Baby Leaves ATTITUDE s vůní hrušky. Přípravek je šetrný k jemné dětské pokožce a ohleduplný k přírodě. Chrání a vyživuje.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50112314

Věděli jste, že pokožka miminek není ještě plně vyvinutá minimálně do 1 roku života? Proto vzniklo tělové mýdlo a šampón 2v1 Attitude Baby Leaves, které je ideální především pro citlivou a jemnou pokožku miminek. Je z přírodních ingrediencí jako jsou listy z borůvky a semena moringy. Listy borůvky jsou bohaté na vitamíny a minerály a jsou známé pro své zklidňující a ochranné vlastnosti. Šetrně pečuje a poskytuje ochranu citlivé dětské pokožce. Výtažky ze semen moringy činí šampón ještě účinnější. Aktivní složka těchto semen zamezuje vstřebávání škodlivin z ovzduší a dalších vnějších vlivů. Přípravek obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a proteinů. Spojení šampónu a tělového mýdla usnadní každodenní koupání. Jemná vůně hruškové šťávy je pouze z přírodních zdrojů.

Hlavní vlastnosti:

  • hypoalergenní
  • šetrné k dětské pokožce i k přírodě
  • pro každodenní použití bez obav
  • chrání a vyživuje
  • z přírodních ingrediencí

Složení

Hypoalergenní složení z přírodních složek. Obsahuje extrakt z listů borůvek a extrakt ze semen moringy. Vůně hrušky.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém a chladném prostředí.

O značce

Filozofie značky Attitude:

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.

EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Dále značka obdržela certifikaci EWG ("Environmental Working Group"), která pomáhá lidem vybírat jen ty zdravé, bezpečné a k přírodě šetrné produkty. Kosmetika Baby leaves získala od této neziskové organizace nejvyšší hodnocení. Všechny produkty jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.