ATTITUDE Přírodní osvěžovač textilu s vůní ledovce rozprašovač 475 ml

Drogerie

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE Přírodní osvěžovač textilu s vůní ledovce rozprašovač odstraní zápach a provoní oblečení, závěsy, koberce i sedací soupravy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
145

O produktu

50127243

ATTITUDE Přírodní osvěžovač textilu s vůní ledovce rozprašovač příjemně provoní oblečení, závěsy, koberce i sedací soupravy. S tímto pomocníkem již nemusíte prát oblečení pokaždé, když načichne například od kouře nebo výparů z kuchyně. Navíc je vyroben z vysoce kvalitních rostlinných přísad, které jsou šetrné k člověku i přírodě. 

Hlavní vlastnosti:

  • nádherně provoní oblečení i bytové textilie
  • odstraňuje nepříjemný zápach
  • je šetrný k člověku i životnímu prostředí 

Složení

voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (kaprylyl glykosid, myristyl glykosid), propandiol, ricinoleát zinečnatý, citrát sodný, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis, hexyl-acetát, 3-hexenol, terpineol

Použití

Můžete nastříkat v jakémkoliv pokoji Vašeho domova nebo třeba v autě. Odstraní zápach a provoní různé látky, např. oblečení, závěsy, koberce a sedací soupravy.

Upozornění

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení důkladně oči vypláchněte vodou. V případě akutních zdravotních obtíží způsobených tímto výrobkem nebo v případě další potřeby kontaktujte Toxikologické informační středisko na adrese Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2, tel: 224919293 nebo 224915402. 

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.