Avene Opalovací krém bez parfemace SPF50+ 50 ml

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

385

O produktu

Avene Opalovací Krém bez parfemace SPF 50+ zajišťuje velmi vysokou sluneční ochranu suché až velmi suché citlivé pleti obličeje. Vhodné i pro pleť alergickou na parfemaci. Složení, které respektuje oceán a minimalizuje dopad na životní prostředí. Nezanechává bílé stopy a je voděodolný. Poskytuje pocit suchého doteku na pokožce.

Výsledek:

  • poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením
  • vhodný pro suchou až velmi suchou pleť
  • bez parfemace

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte průměrně 6 dávek na obličej a krk dospělého. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.