Avene Sprej pro děti SPF50+ duopack 2x200 ml

50073781

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Sprej s velmi vysokou ochranou proti UVA a UVB záření pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Odpovídá všem náročným požadavkům na účinnost, kvalitu a spolehlivost. Je voděodolný a dobře se aplikuje a nezanechává bílé stopy. Bez parfemace.

Exkluzivní patentovaný komplex aktivních látek SunSitive protection®:

  • Stabilní, účinné a dlouhodobě působící filtry
  • Pre-tokoferyl – prekurzor vitaminu E, který chrání před působením volných radikálů
  • Zklidňující termální voda Avène

Použití:

Před pobytem na slunci naneste dostatečné množství přípravku (například průměrně 3-4 dávky na předloktí dítěte). Snížením množství přípravku snižujete stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

 Snížením množství přípravku snižujete stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Upozornění:

Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Nevystavujte přímému slunečnímu záření kojence a malé děti. Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nenechávejte dítě na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.

Parametry
Značka Avene
Produktová řada Sluneční ochrana
Typ pleti Pro všechny typy pleti včetně citlivé
Pro koho Pro děti
Forma Sprej
EAN 3282779017435