Avene Sprej SPF50+ 200 ml + Sprej pro děti SPF50+ 200 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

545 ušetříte 50 Kč

Původní cena 595 Kč, sleva 8%

O produktu

Pobyt na slunci nám přináší štěstí, ale pokožce příliš nesvědčí. Pečujte o pokožku a dopřejte jí optimální ochranu v lehkém spreji s termální vodou z Avène. Sada opalovacích sprejů Avène poskytuje velmi vysokou ochranu proti UVA a UVB záření. Přípravky odpovídají všem náročným požadavkům na účinnost, kvalitu a spolehlivost. Jsou voděodolné a dobře se aplikují. Mají příjemnou nemastnou texturu, která nezanechává bílé stopy. Zvýhodněné rodinné balení obsahuje Avene Sprej SPF50+ 200 ml + Sprej pro děti SPF50+ 200 ml.

Výsledek:

  • velmi vysoká ochrana před slunečními paprsky SPF50+
  • příjemná nemastná textura, která se lehce vstřebává
  • forma ve spreji umožňuje pohodlnou aplikaci
  • vhodné pro citlivou pokožku
  • voděodolné složení

Exkluzivní patentovaný komplex aktivních látek SunSitive protection®

Přípravky Avene obsahují stabilní, účinné a dlouhodobě působící filtry na ochranu pokožky před slunečním zářením. Jsou obohaceny o prekurzor vitaminu E – pre-tokoferyl, který chrání před působením volných radikálů. Termální voda Avène hydratuje a zklidňuje pokožku.

Použití

Před pobytem na slunci naneste dostatečné množství přípravku (například průměrně 3-4 dávky na předloktí dítěte nebo 6 dávek na předloktí dospělého). Snížením množství přípravku snižujete stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovaným použitím neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Nevystavujte přímému slunečnímu záření kojence a malé děti. Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.