Avene Tónovací fluid SPF50+ 50 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

425

O produktu

Péče určená speciálně pro normální až smíšenou citlivou pleť obličeje. Avene Tónovací fluid SPF50+ zajišťuje velmi vysokou sluneční ochranu a sjednocuje tón pleti. Se složením, které respektuje oceán a minimalizuje dopad na životní prostředí. Vzduchotěsná praktická tuba s pumpičkou pomáhá přesnému dávkování produktu.

Výsledek:

  • zajišťuje velmi vysokou sluneční ochranu citlivé pokožce obličeje
  • sjednocuje tón pleti
  • s nemastným a nelepivým složením

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte průměrně 6 dávek na obličej a krk dospělého. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.