Avene Trixera Nutri-fluid sprchový gel 500 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

385

O produktu

Pečujte o svou pokožku pravidelně každý den a zajistěte si příjemný pocit čistoty a komfortu se sprchovým gelem TriXera. Jeho hypoalergenní složení bez mýdla je vhodné i pro velmi suchou a citlivou pokožku. Gel jemně čistí, vyživuje a chrání před následným vysušováním. Vaše pleť bude čistá, hladká a provoněná díky jemné parfemaci.

Výsledek:

  • jemně čistí
  • vyživuje i suchou a citlivou pokožku
  • zanechává pokožku příjemně provoněnou

Složení

Sprchový gel neobsahuje mýdlo a je hypoalergenní. Jemně čistí pokožku a zanechává ji krásně provoněnou a chráněnou proti vysoušení. Používá se na celé tělo i obličej a minimalizuje vznik alergických reakcí.

Použití

Aplikujte kdykoliv dle potřeby. Naneste v dostatečném množství na předem navlhčenou pokožku a jemně rozetřete, aby se vytvořila voňavá pěna. Poté důkladně opláchněte čistou vodou a pokožku osušte. Pro ještě lepší ochranu a pocit komfortu můžete po osušení na pokožku nanést mléko či balzám TriXera Nutrition Nutri-fluid. Sprchový gel může používat celá rodina, je vhodný i pro děti. Při zasažení očí nedochází k jejich podráždění ani k podráždění vnější sliznice.