516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

PHILIPS Chůva digitální SCD501

PHILIPS Chůva digitální SCD501

PHILIPS Chůva digitální SCD501

50091198
Elektronika
1 462 Kč
Skladem u dodavatele

Společnost Philips vytvořila dětskou chůvičku pracující do vzdálenosti 300 metrů. Přenos signálu je bezpečný, není ničím narušován. Signalizace upozorní na nutnost dobití baterií.

Podrobné informace o produktu

Společnost Philips vytvořila dětskou chůvičku, kterou si oblíbíte pro snadné ovládání i spoustu užitečných funkcí hned po prvním použití. S dosahem až 300 metrů dostanete dostatek volnosti k práci po domě i v zahradě, aniž byste nepřestávali mít přehled o tom, co se děje v dětském pokoji a jestli miminko něco nepotřebuje.

Propojení mezi dětskou a rodičovskou jednotkou je zcela bezpečné, nehrozí narušování signálu jinými zařízeními, takže přenos zvuku je neustále křišťálově čistý. Chůvičku ale nemusíte využívat pouze ke kontrole dítěte. Stejně dobře vám poslouží i i k uspávání. Aktivujte uspávací světlo a vyberte si jednu z pěti úrovní zvuku, miminko usne během chvilky a vy budete moct jít za svou prací nebo odpočívat

O správném provozu budete mít neustále přehled díky světelné signalizace zvuku. Ta vás také upozorní, když je potřeba zařízení nabít, abyste ho měli neustále připraveno k dispozici.

Technické parametry:

  • Nový Dect Monitor
  • Bezpečné spojení, dosah až 300 metrů
  • Uspávací světlo a 5 úrovní zvuku
  • Světelná signalizace zvuku
  • Rodičovská jednotka se může používat na baterii

Kategorie produktu

Parametry

Značka Philips
Věk dítěte od narození
EAN 8710103657699

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.