Philips Avent Dudlík Natural 1 novorozenecký průtok 2 ks

Péče o dítě

Dudlík Philips Avent Natural s novorozeneckým průtokem je speciálně vyvinutý pro novorozené a kojené děti. Je velice pružný a měkký a širokým tvarem napodobuje prs.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
205

O produktu

50112298

Hledáte vhodný dudlík pro své nově narozené miminko? Kojíte a volbou dudlíku chcete kojení zároveň podpořit? Nové dudlíky Natural na kojenecké láhve Philips Avent Natural svým tvarem a strukturou více připomínají pocit bradavky. Materiál je podobnější maminčině pokožce, dudlík je lépe stlačitelný a zároveň více roztažitelný, má zaoblenou špičku a optimalizovaný průtok přizpůsobený věku a potřebám vývojové fáze miminka. Dudlíky jsou široké a připomínají tvar prsu, proto umožňují přirozené přisátí podobně jako při kojení. Rodiče tak mohou prakticky kombinovat kojení a krmení děťátka z láhve. Okvětní lístky kolem sosáku zvyšují pružnost a ohebnost dudlíku, takže je sání příjemnější.

Antikolikový ventil

Díky inovativnímu dvojitému ventilu dudlíku proudí vzduch do láhve, a ne do bříška dítěte. Dudlík je kompatibilní s lahvičkami Philips Avent Natural. Sání miminka uklidňuje, díky němu se rychleji utiší, mohou odpočívat a častěji setrvávají v poloze na zádech, kterou doporučují dětští lékaři. Dudlíky Natural Philips Avent nabízejí pět různých průtoků pro jednotlivá stádia růstu Vašeho děťátka. Věkové určení je přitom pouze orientační, protože každé miminko se vyvíjí jinak. Společnost Philips AVENT již od roku 1984 provádí rozsáhlý výzkum a klinické testy a následně navrhuje a vyrábí výrobky inspirované přírodou.

Hlavní vlastnosti:

  • pro miminka od narození (0m+)
  • antikolikový systém s dvojitým ventilem
  • velmi měkký, široký a pružný dudlík ve tvaru prsu
  • kompatibilní s láhví Philips Avent Natural
  • neobsahuje BPA

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.