Philips Avent Dudlík Natural variabilní průtok 3m+ 2 ks

Péče o dítě

Dudlík Philips Avent Natural s variabilním průtokem je určen pro děti od 3 měsíců a umožňuje upravovat rychlost průtoku podle potřeb dítěte. Velmi pružný a měkký, připomíná mateřský prs.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

179

O produktu

50112303

Hledáte vhodný dudlík pro své miminko? Rádi byste kombinovali kojení a krmení z lahve? Dudlíky Natural na láhve Philips Avent Natural svým tvarem a strukturou více připomínají mateřský prs. Materiál je podobnější maminčině pokožce, dudlík je lépe stlačitelný a zároveň více roztažitelný, má zaoblenou špičku a optimalizovaný průtok přizpůsobený věku a potřebám vývojové fáze miminka. Dudlíky umožňují přirozené přisátí podobně jako při kojení díky širokému dudlíku ve tvaru prsu. Rodiče tak mohou prakticky kombinovat kojení a krmení děťátka z lahve.

Kompatibilní s lahvičkami Philip Avent Natural

Okvětní lístky kolem savičky zvyšují pružnost a ohebnost dudlíku, takže je sání příjemnější. Díky inovativnímu dvojitému ventilu dudlíku proudí vzduch do láhve, a ne do bříška dítěte. Dudlík s variabilním průtokem umožňuje nastavit rychlost průtoku podle hustoty tekutiny, skvěle se přizpůsobí rytmu sání a polykání dítěte. Použijte jej na hustší tekutiny, jako je například zahuštěné mléko, kaše nebo polévka. Dudlík je kompatibilní s lahvičkami Philips Avent Natural. Sání miminka uklidňuje, díky němu se rychleji utiší, mohou odpočívat a častěji setrvávají v poloze na zádech, kterou doporučují dětští lékaři. Věkové určení je přitom pouze orientační, protože každé miminko se vyvíjí jinak. 

Hlavní vlastnosti:

  • od ukončeného 3. měsíce
  • antikolikový systém s dvojitým ventilem
  • měkký dudlík připomíná tvar prsu
  • kompatibilní s lahví Philips Avent Natural
  • neobsahuje BPA

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.