Philips Avent Láhev Natural 240 ml 1 ks skleněná

Péče o dítě

Skleněná kojenecká láhev Natural 120 ml je vhodná do lednice, na ohřívání i ke sterilizaci. Pružný dudlík umožňuje snadno kombinovat kojení a krmení z láhve.
Skladem na e-shopu
365

O produktu

50112355

Hledáte vhodnou láhev pro své miminko, která zároveň neovlivňuje kojení? Láhev Natural se díky ergonomickému tvaru dobře drží. Pružný silikonový dudlík má zaoblenou špičku a optimalizovaný průtok přizpůsobený věku a potřebám vývojové fáze miminka. Vzhledem k širokému tvaru savičky se dítě naprosto přirozeně přisaje jako u kojení. Rodiče tak mohou prakticky kombinovat kojení a krmení děťátka z láhve.

Antikoliková lahev pro spokojené bříško

Díky inovativnímu dvojitému ventilu dudlíku proudí vzduch do láhve, a ne do bříška dítěte. Klinické studie prokazují, že láhve Philips Avent značně snižují koliku. Dítě si samo reguluje tok mléka. Vylepšený dudlík s designem okvětních lístků je více flexibilní a napomáhá správnému přisátí. Skleněná láhev Natural je odolná vůči vysokým teplotám i výkyvům teplot, proto je ideální ke skladování v chladničce, k ohřívání i ke sterilizaci. Dále má široké hrdlo, které umožňuje snadné čištění, sestavení i plnění. Vhodný dudlík si můžete vybrat podle fáze vývoje vašeho děťátka, resp. podle síly průtoku. 

Hlavní vlastnosti:

  • vhodná do ledničky, na ohřívání i ke sterilizaci
  • dudlík ve tvaru prsu pro přirozené přisátí dítěte
  • snižuje riziko břišní koliky
  • kompatibilní s řadou Philips Avent Natural
  • neobsahuje BPA

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.