Avent Odsávačka mateřského mléka Natural se zásobníkem 125 ml + VIA pohárky 180 ml 5 ks

Péče o dítě

Odsávačka, která byla vytvořena pro Vaše pohodlí. Masážní vložka zajišťuje jemnou stimulaci toku mléka. Během sání citlivě napodobuje sání dítěte.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50099923

Odsávačka mateřského mléka, která byla vytvořena pro Vaše pohodlí. Již není třeba se při odsávání předklánět, můžete sedět pohodlně a uvolněně. Je opatřena masážní vložkou se sametově měkkou strukturou, která působí na pokožku hřejivě a zajišťuje jemnou stimulaci toku mléka. Během sání citlivě napodobuje sání dítěte, což přirozeně spouští mléko. Spolehlivost a účinnost odsávačky byla klinicky ověřena. Odsávačka je opatřena rukojetí ergonomického tvaru, která zajišťuje pohodlné držení a plnou kontrolu nad odsáváním mléka. Je skladná a lehká, a tak ji snadno přibalíte do tašky, pokud se rozhodnete vydat na cesty.

Odsávejte mléko přímo do lahvičky

Odsávačka je kompatibilní s kojeneckými lahvičkami Avent, a mléko tak může stékat přímo do lahvičky, ze které budete krmit miminko. K sadě je přiloženo i 5 kusů VIA pohárků s víčkem, určených k uskladnění přebytečného mléka. Jsou vhodné do lednice i do mrazáku a miminko si tak může užívat výhody mateřského mléka i když o něj chvíli pečuje někdo jiný.

Hlavní vlastnosti:

  • pohodlnější poloha při odsávání – již není třeba se předklánět
  • jemná, hřejivá masážní vložka pomáhá stimulovat tok mléka
  • kompatibilní s kojeneckými lahvičkami Avent


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.